Wyniki turnieju 2021
XLI Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego „Wiosna 2021"
Grand Prix Polski PTT
Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów
Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
XLI Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego „Wiosna 2021"
Grand Prix Polski PTT
Suchy Las k.Poznania, 18.09.2021 r.
Organizator: Szkoła Tańca JAWOR
Prowadzenie: Krzysztof Czapliński, Anna Przewoźniak
Muzyka: Eugeniusz Bernaciak
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek
Kategorie, klasy i style
------------------------------
14-15, E, Kombinacja 8T
12-13, E, Kombinacja 8T
10-11, GP Polski, Kombinacja 8T
12-13, GP Polski, Standard
12-13, GP Polski, Latin
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
14-15, GP Polski, Standard
14-15, GP Polski, Latin
16-20, GP Polski, Standard
16-20, GP Polski, Latin
16-18, GP Polski, Standard
16-18, GP Polski, Latin
Pow. 18, GP Polski, Standard
Pow. 18, GP Polski, Latin
------------------------------
Na początek
Lista klubów
--------------------------------------
Lp. Klub L.start.
--------------------------------------
1 4STEP - Siechnice 2
2 All About - Szczecin 9
3 ANIMA DANZA - Głogów 2
4 ASTRA - Szczecin 3
5 BAWINEK - Kraków 1
6 CANTINERO - Tomaszów Maz. 3
7 CENTRUM TAŃCA - WARSZAW 2
8 DANCE PROJECT- Wrocław 6
9 DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel 1
10 DANCE TEAM - Wrocław 2
11 DANCECLUB - Szczecin 12
12 Dancers United - WARSZAWA 2
13 DUET - Warszawa 1
14 DZIUPLA - Poznań 4
15 ESKADRA - Pabianice 1
16 FAN DANCE - Gorzów Wlkp. 1
17 FILEMON - Szamotuły 2
18 GRACJA - Zielona Góra 17
19 IGLICA - Wrocław 1
20 IMPERIA - Kraków 7
21 KADRYL - Białystok 3
22 KLASA - Tarnów 2
23 LATINA - Wolsztyn 5
24 LIDER - Lublin 2
25 LORENZO - Gaj Mały 4
26 MARGO - Leszno 15
27 POEZJA - Kościan 3
28 POLISH CLUB - Warszawa 4
29 ROYAL DANCE - Szczecin 5
30 ST DOBROWOLSCY - Częstoch 2
31 STARLIGHT Zielona Góra 2
32 SUKCES - Jaworzno 4
33 TEAM - Ornontowice 1
34 WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 2
35 ZAMEK - Lublin 3
--------------------------------------
Na początek
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Jawor Barbara I Poznań Polska
A Bechyne Jolanta I Zielona Góra Polska
B Jabczyńska Anna I Wrocław Polska
C Kałmuczak Grzegorz I Poznań Polska
D Piecewicz Natalia I Szczecin Polska
E Ziomek Joanna I Poznań Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Kocińska Małgorzata I Zielona Góra Polska
2 Górska-Jabłońska Dominika I Zielona Góra Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Kraj Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8 1 Surkov Kostiantyn, Kashyna Barbara DZIUPLA - Poznań wielkopolski 1/ 4
9 2 Staniak Hubert, Wojciechowska Joanna DANCECLUB - Szczecin 2/ 4
7 3 Mikuczewski Jakub, Wilde Amelia FAN DANCE - Gorzów Wlkp. lubuski 3/ 4
6 4 Chober Maciej, Fuks Aleksandra ESKADRA - Pabianice łódzki 4/ 4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
WA T WW Q CC S R JV
Nr ABCDE ABCDE ABCDE ABCDE ABCDE ABCDE ABCDE ABCDE D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
6 44244 4.0 33344 4.0 34234 4.0 43331 3.0 22234 2.0 32144 3.0 31133 3.0 43244 4.0 27.0 4
7 22312 1.0 42212 1.0 42423 3.0 24424 4.0 34322 3.0 23212 2.0 43414 4.0 32123 2.0 20.0 3
8 33121 2.0 14123 2.5 23112 2.0 32112 1.0 13113 1.0 44423 4.0 24222 1.0 24312 3.0 16.5 1
9 11433 3.0 21431 2.5 11341 1.0 11243 2.0 41441 4.0 11331 1.0 12341 2.0 11431 1.0 16.5 2
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Jawor Barbara I Poznań Polska
A Bechyne Jolanta I Zielona Góra Polska
B Jabczyńska Anna I Wrocław Polska
C Jelińska Aleksandra II Poznań Polska
D Kałmuczak Grzegorz I Poznań Polska
E Piecewicz Natalia I Szczecin Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Kocińska Małgorzata I Zielona Góra Polska
2 Górska-Jabłońska Dominika I Zielona Góra Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Kraj Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
14 1 Wójcik Samuel, Tarejło Aleksandra ANIMA DANZA - Głogów dolnośląski 1/ 2
11 2 Nowak Antonino, Koronowska-Roszak Dominika ROYAL DANCE - Szczecin zachodniopom 2/ 2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
WA T WW Q CC S R JV
Nr ABCDE ABCDE ABCDE ABCDE ABCDE ABCDE ABCDE ABCDE D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
11 22222 2.0 22112 2.0 12112 1.0 22212 2.0 22222 2.0 22222 2.0 22212 2.0 22221 2.0 15.0 2
R
14 11111 1.0 11221 1.0 21221 2.0 11121 1.0 11111 1.0 11111 1.0 11121 1.0 11112 1.0 9.0 1
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: GP Polski, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Jawor Barbara I Poznań Polska
A Jawor Barbara I Poznań Polska
B Bechyne Jolanta I Zielona Góra Polska
C Depta Grzegorz I Gorzów Wlkp. Polska
D Jabczyńska Anna I Wrocław Polska
E Kałmuczak Grzegorz I Poznań Polska
F Piecewicz Natalia I Szczecin Polska
G Rusu Dorota I Gliwice Polska
H Stachura Irena I Szczecin Polska
I Ziomek Joanna I Poznań Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Kocińska Małgorzata I Zielona Góra Polska
2 Górska-Jabłońska Dominika I Zielona Góra Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: GP Polski, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Kraj Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
18 1 Kowal Wojciech, Sajdak Emilia KLASA - Tarnów małopolski 1/ 7
21 2 Pokwicki Rafał, Smuniewska Martyna All About - Szczecin zachodniopom 2/ 7
19 3 Leszczak Antoni, Opiłowska Jowita ANIMA DANZA - Głogów dolnośląski 3/ 7
23 4 Zawiślak Jakub, Budzińska Urszula MARGO - Leszno wielkopolski 4/ 7
17 5 Dopierała Nikodem, Łanowiecka Lena DANCECLUB - Szczecin zachodniopom 5/ 7
22 6 Prętki Aleksander, Ratuszniak Alina LATINA - Wolsztyn wielkopolski 6/ 7
20 7 Obiora Damian, Mocek Maja MARGO - Leszno wielkopolski 7/ 7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: GP Polski, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
WA T WW Q CC S R JV
Nr ABCDEFGHI ABCDEFGHI ABCDEFGHI ABCDEFGHI ABCDEFGHI ABCDEFGHI ABCDEFGHI ABCDEFGHI D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
17 573553535 5.0 465343564 4.0 465577554 5.0 664477546 6.0 566675424 5.0 366563534 5.0 666564545 6.0 466764546 6.0 42.0 5
18 211231122 2.0 111231122 1.0 112331221 1.5 111131122 1.0 211331113 1.0 411331211 1.0 121331213 1.0 131331222 1.0 9.5 1
19 426625454 4.0 353424353 3.0 243213343 3.0 333213433 3.0 343122331 3.0 143112342 2.0 244212332 3.0 243122133 3.0 24.0 3
20 335477666 6.0 634757647 6.0 774764667 7.0 777746657 7.0 755456676 6.0 254756756 6.0 555653467 5.0 655646665 5.0 48.0 7
21 142112311 1.0 242112211 2.0 331122112 1.5 242322211 2.0 132214242 2.0 532225123 3.0 332126121 2.0 322215311 2.0 15.5 2
22 754364243 3.0 776566436 5.0 556446436 4.0 555665364 5.0 677767557 7.0 777677677 7.0 777777776 7.0 777577777 7.0 45.0 6
23 667746777 7.0 527675775 7.0 627655775 6.0 426554775 4.0 424543765 4.0 625444465 4.0 413445654 4.0 514453454 4.0 40.0 4
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Jawor Barbara I Poznań Polska
A Jawor Barbara I Poznań Polska
B Bechyne Jolanta I Zielona Góra Polska
C Depta Grzegorz I Gorzów Wlkp. Polska
D Jabczyńska Anna I Wrocław Polska
E Kałmuczak Grzegorz I Poznań Polska
F Piecewicz Natalia I Szczecin Polska
G Rusu Dorota I Gliwice Polska
H Stachura Irena I Szczecin Polska
I Ziomek Joanna I Poznań Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Kocińska Małgorzata I Zielona Góra Polska
2 Górska-Jabłońska Dominika I Zielona Góra Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Kraj Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
26 1 Adamcewicz Szymon, Gałka Maja GRACJA - Zielona Góra lubuski 1/ 9
29 2 Rzeźniczak Antoni, Marcinkiewicz Blanka STARLIGHT Zielona Góra lubuski 2/ 9
35 3 Świniarski Marcel, Beze Nicola LORENZO - Gaj Mały wielkopolski 3/ 9
32 4 Welsant Ernest, Zawiślak Adrianna MARGO - Leszno wielkopolski 4/ 9
27 5 Gorwa Konrad, Sobasik Julia MARGO - Leszno wielkopolski 5/ 9
28 6 Olkowski Jan, Deręgowska Lena 4STEP - Siechnice dolnośląski 6/ 9
34 7 Wójcik Mateusz, Sękowska Martyna Dancers United - WARSZAWA mazowiecki 7/ 9
30 8 Simonides Alex, Jekel Maja All About - Szczecin zachodniopom 8/ 9
33 9 Wierzbicki Szymon, Szymańska Klaudia ROYAL DANCE - Szczecin zachodniopom 9/ 9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
WA T WW F Q
Nr ABCDEFGHI ABCDEFGHI ABCDEFGHI ABCDEFGHI ABCDEFGHI D Suma Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
26 XXXXXXXXX 9 XXXXXXX X 8 XX XXXXX 7 XXXXXX XX 8 XXXXXXXXX 9 41 2
27 XX XX X 5 XX XX X 5 XX XXXXXX 8 XX X XXX 6 X XX XX 5 29 5
28 XXXX XX 6 XX X 3 X XXX X 5 XXXXX XX 7 XXXXX XX 7 28 6
29 XXXXXXXXX 9 XXXXXXXXX 9 XXXXXX XX 8 XXXXXXXXX 9 XXXXXXXXX 9 44 1
30 X X X 3 XXX X XX 6 X XX 3 X XXX 4 X X X X 4 20
32 X XXXXX 6 XXXXXXX 7 X XXXXXXX 8 X X XXX X 6 XXX XXXXX 8 35 4
33 X XX X 4 X X 2 X XX 3 XX 2 0 11
34 X X X 3 XXX XXXX 7 X X X XX 5 X X XX 4 X XXXX X 6 25
35 XXXXXXXXX 9 XX XX XXX 7 XXX XXX X 7 XXXXXXX X 8 XXX XX X 6 37 3
-------------------------------------------------------------------------------------
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
WA T WW F Q
Nr ABCDEFGHI ABCDEFGHI ABCDEFGHI ABCDEFGHI ABCDEFGHI D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
26 111231161 1.0 411351121 1.0 511342142 2.0 211321131 1.0 221331121 2.0 7.0 1
27 645365655 5.0 644664645 6.0 665655534 5.0 634665355 5.0 633665435 5.0 26.0 5
28 266556546 6.0 336546566 5.0 356466666 6.0 465456666 6.0 366556666 6.0 29.0 6
29 332112212 2.0 162112212 2.0 122111411 1.0 152112213 2.0 142112212 1.0 8.0 2
32 454623333 3.0 553423454 4.0 443533253 4.0 346533444 4.0 554443344 3.0 18.0 4
35 523444424 4.0 225235333 3.0 234224325 3.0 523244522 3.0 415224553 4.0 17.0 3
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Jawor Barbara I Poznań Polska
A Jawor Barbara I Poznań Polska
B Bechyne Jolanta I Zielona Góra Polska
C Depta Grzegorz I Gorzów Wlkp. Polska
D Jabczyńska Anna I Wrocław Polska
E Kałmuczak Grzegorz I Poznań Polska
F Piecewicz Natalia I Szczecin Polska
G Rusu Dorota I Gliwice Polska
H Stachura Irena I Szczecin Polska
I Ziomek Joanna I Poznań Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Kocińska Małgorzata I Zielona Góra Polska
2 Górska-Jabłońska Dominika I Zielona Góra Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Kraj Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
37 1 Kosecki Nataniel, Gajek Weronika CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki 1/ 11
26 2 Adamcewicz Szymon, Gałka Maja GRACJA - Zielona Góra lubuski 2/ 11
32 3 Welsant Ernest, Zawiślak Adrianna MARGO - Leszno wielkopolski 3/ 11
29 4 Rzeźniczak Antoni, Marcinkiewicz Blanka STARLIGHT Zielona Góra lubuski 4/ 11
33 5 Wierzbicki Szymon, Szymańska Klaudia ROYAL DANCE - Szczecin zachodniopom 5/ 11
34 6 Wójcik Mateusz, Sękowska Martyna Dancers United - WARSZAWA mazowiecki 6/ 11
35 7 Świniarski Marcel, Beze Nicola LORENZO - Gaj Mały wielkopolski 7/ 11
30 8 Simonides Alex, Jekel Maja All About - Szczecin zachodniopom 8/ 11
28 9 Olkowski Jan, Deręgowska Lena 4STEP - Siechnice dolnośląski 9/ 11
27 10 Gorwa Konrad, Sobasik Julia MARGO - Leszno wielkopolski 10/ 11
38 11 Nowak Antonino, Koronowska-Roszak Dominika ROYAL DANCE - Szczecin zachodniopom 11/ 11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
CC S R PD JV
Nr ABCDEFGHI ABCDEFGHI ABCDEFGHI ABCDEFGHI ABCDEFGHI D Suma Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
26 XXX XX XX 7 XXXXXXX X 8 XXXXXXXXX 9 XXXXXXXXX 9 XXXXXXXXX 9 42 1
27 XX 2 X 1 X 1 0 X 1 5
28 X X 2 X X 2 XXX 3 X X 2 X 1 10
29 XXXXX 5 XXX XX XX 7 XX XXX X 6 XXX XX XX 7 X XXX XXX 7 32 4-5
30 XX X 3 XX X XX 5 XXX XX 5 XXXX X 5 XX X X 4 22
32 XXXXXXXXX 9 XX X XXXX 7 XX XXXXXX 8 XX XXXXXX 8 XX XXXXXX 8 40 2
33 X XXXX X 6 X X XXXXX 7 XXXX X 5 X X XXX 5 XXX XX 5 28 6
34 XXXXXXXXX 9 X XXXX X 6 X XXX X 5 X XXXXX X 7 XX X X X 5 32 4-5
35 XX X X 4 X XXX 4 XX X XX 5 XX XX X 5 XX XX X 5 23
37 X XXX XXX 7 X XXX XXX 7 X XXX XXX 7 X XX XXX 6 X XXXXXXX 8 35 3
38 0 0 0 0 X 1 1
-------------------------------------------------------------------------------------
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
CC S R PD JV
Nr ABCDEFGHI ABCDEFGHI ABCDEFGHI ABCDEFGHI ABCDEFGHI D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
26 611253561 3.0 431451361 2.0 511453241 2.0 621453262 2.0 511452251 2.0 11.0 2
29 265434335 5.0 265333546 5.0 163334455 4.0 164332435 3.0 153334433 4.0 21.0 4
32 556511222 2.0 356522214 3.0 454511322 3.0 455521324 4.0 344511312 3.0 15.0 3
33 343642446 4.0 613644435 4.0 322646636 5.0 313644556 5.0 432645646 5.0 23.0 5
34 422365653 6.0 544265652 6.0 645265563 6.0 546265643 6.0 665266564 6.0 30.0 6
37 134126114 1.0 122116123 1.0 236122114 1.0 232116111 1.0 226123125 1.0 5.0 1
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Jawor Barbara I Poznań Polska
A Bechyne Jolanta I Zielona Góra Polska
B Depta Grzegorz I Gorzów Wlkp. Polska
C Jabczyńska Anna I Wrocław Polska
D Jelińska Aleksandra II Poznań Polska
E Rusu Dorota I Gliwice Polska
F Stachura Irena I Szczecin Polska
G Ziomek Joanna I Poznań Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Kocińska Małgorzata I Zielona Góra Polska
2 Górska-Jabłońska Dominika I Zielona Góra Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Kraj Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
43 1 Smuniewski Szymon, Jekel Aleksandra All About - Szczecin zachodniopom 1/ 2
41 2 Graczyk Jerzy, Plezia Karina GRACJA - Zielona Góra lubuski 2/ 2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
WA T WW F Q
Nr ABCDEFG ABCDEFG ABCDEFG ABCDEFG ABCDEFG D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
41 1122111 1.0 1222222 2.0 1222212 2.0 1222211 2.0 1122111 1.0 8.0 2
43 2211222 2.0 2111111 1.0 2111121 1.0 2111122 1.0 2211222 2.0 7.0 1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Jawor Barbara I Poznań Polska
A Depta Grzegorz I Gorzów Wlkp. Polska
B Jelińska Aleksandra II Poznań Polska
C Kałmuczak Grzegorz I Poznań Polska
D Piecewicz Natalia I Szczecin Polska
E Rusu Dorota I Gliwice Polska
F Stachura Irena I Szczecin Polska
G Ziomek Joanna I Poznań Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Kocińska Małgorzata I Zielona Góra Polska
2 Górska-Jabłońska Dominika I Zielona Góra Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Kraj Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
44 1 Sharapov Artom, Wójkiewicz Amelia DZIUPLA - Poznań wielkopolski 1/ 3
43 2 Smuniewski Szymon, Jekel Aleksandra All About - Szczecin zachodniopom 2/ 3
41 3 Graczyk Jerzy, Plezia Karina GRACJA - Zielona Góra lubuski 3/ 3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
CC S R PD JV
Nr ABCDEFG ABCDEFG ABCDEFG ABCDEFG ABCDEFG D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
41 2122323 2.0 2132331 2.5 2132323 2.5 1233313 3.0 1222321 1.0 11.0 3
43 3313112 3.0 3213123 2.5 1213111 1.0 2112232 1.0 2113233 3.0 10.5 2
44 1231231 1.0 1321212 1.0 3321232 2.5 3321121 2.0 3331112 2.0 8.5 1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Jawor Barbara I Poznań Polska
A Bechyne Jolanta I Zielona Góra Polska
B Depta Grzegorz I Gorzów Wlkp. Polska
C Jabczyńska Anna I Wrocław Polska
D Jelińska Aleksandra II Poznań Polska
E Kałmuczak Grzegorz I Poznań Polska
F Piecewicz Natalia I Szczecin Polska
G Rusu Dorota I Gliwice Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Kocińska Małgorzata I Zielona Góra Polska
2 Górska-Jabłońska Dominika I Zielona Góra Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Kraj Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
47 1 Burdziuk Olaf, Wiatrowska Julia DZIUPLA - Poznań wielkopolski 1/ 7
51 2 Prażak Maksymilian, Piechocka Lidia MARGO - Leszno wielkopolski 2/ 7
52 3 Smuniewski Kacper, Nowaczewska Matylda All About - Szczecin zachodniopom 3/ 7
48 4 Isidoris Eric, Isidoris Melissa MARGO - Leszno wielkopolski 4/ 7
50 5 Maślak Jakub, Wojdowska Julia POEZJA - Kościan wielkopolski 5/ 7
49 6 Kuliński Karol, Majchrowicz Ewa GRACJA - Zielona Góra lubuski 6/ 7
53 7 Wilk Tobiasz, Garstka Zuzanna LORENZO - Gaj Mały wielkopolski 7/ 7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
WA T WW F Q
Nr ABCDEFG ABCDEFG ABCDEFG ABCDEFG ABCDEFG D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
47 1111111 1.0 1211111 1.0 1111111 1.0 1112111 1.0 1112111 1.0 5.0 1
48 3563463 4.0 3733754 3.0 6357755 5.0 4657754 6.0 4456755 5.0 23.0 4
49 7646654 6.0 4447646 4.0 4675666 6.0 3535565 5.0 6563677 7.0 28.0 6
50 4454546 5.0 5574365 6.0 5746534 4.0 5773646 7.0 3735546 4.0 26.0 5
51 5222322 2.0 2322232 2.0 3522243 3.0 2321232 2.0 2321222 2.0 11.0 2
52 2337235 3.0 6156523 5.0 2234322 2.0 6266323 3.0 7244333 3.0 16.0 3
53 6775777 7.0 7665477 7.0 7463477 7.0 7444477 4.0 5677464 6.0 31.0 7
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Jawor Barbara I Poznań Polska
A Bechyne Jolanta I Zielona Góra Polska
B Jabczyńska Anna I Wrocław Polska
C Jelińska Aleksandra II Poznań Polska
D Kałmuczak Grzegorz I Poznań Polska
E Piecewicz Natalia I Szczecin Polska
F Stachura Irena I Szczecin Polska
G Ziomek Joanna I Poznań Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Kocińska Małgorzata I Zielona Góra Polska
2 Górska-Jabłońska Dominika I Zielona Góra Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Kraj Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
47 1 Burdziuk Olaf, Wiatrowska Julia DZIUPLA - Poznań wielkopolski 1/ 7
51 2 Prażak Maksymilian, Piechocka Lidia MARGO - Leszno wielkopolski 2/ 7
50 3 Maślak Jakub, Wojdowska Julia POEZJA - Kościan wielkopolski 3/ 7
52 4 Smuniewski Kacper, Nowaczewska Matylda All About - Szczecin zachodniopom 4/ 7
48 5 Isidoris Eric, Isidoris Melissa MARGO - Leszno wielkopolski 5/ 7
53 6 Wilk Tobiasz, Garstka Zuzanna LORENZO - Gaj Mały wielkopolski 6/ 7
49 7 Kuliński Karol, Majchrowicz Ewa GRACJA - Zielona Góra lubuski 7/ 7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
CC S R PD JV
Nr ABCDEFG ABCDEFG ABCDEFG ABCDEFG ABCDEFG D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
47 2221131 1.0 1211264 2.0 2221162 1.0 4222244 2.0 3221141 1.0 7.0 1
48 1567667 6.0 2657537 5.0 1477537 5.0 3566677 6.0 2447566 4.0 26.0 5
49 3646575 5.0 4546755 4.0 5646775 7.0 5677766 7.0 5756757 7.0 30.0 7
50 6433222 3.0 5323422 3.0 4533423 3.0 1333413 3.0 1333313 3.0 15.0 3
51 5112313 2.0 3132111 1.0 3112214 2.0 2111322 1.0 4112232 2.0 8.0 2
52 4354744 4.0 6475673 7.0 6354651 4.0 6444551 4.0 6564625 5.0 24.0 4
53 7775456 7.0 7764346 6.0 7765346 6.0 7755135 5.0 7675474 6.0 30.0 6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Jawor Barbara I Poznań Polska
A Jawor Barbara I Poznań Polska
B Bechyne Jolanta I Zielona Góra Polska
C Depta Grzegorz I Gorzów Wlkp. Polska
D Jabczyńska Anna I Wrocław Polska
E Kałmuczak Grzegorz I Poznań Polska
F Piecewicz Natalia I Szczecin Polska
G Rusu Dorota I Gliwice Polska
H Stachura Irena I Szczecin Polska
I Ziomek Joanna I Poznań Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Kocińska Małgorzata I Zielona Góra Polska
2 Górska-Jabłońska Dominika I Zielona Góra Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Kraj Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
60 1 Onisk Witold, Wierciszewska Aurelia POLISH CLUB - Warszawa mazowiecki 1/ 11
64 2 Wysocki Bartosz, Debert Mirela LATINA - Wolsztyn wielkopolski 2/ 11
58 3 Dąbrowski Jakub, Słaboń Weronika ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski 3/ 11
57 4 Cyran Juliusz, Nocoń Maja SUKCES - Jaworzno śląski 4/ 11
61 5 Szor Hubert, Wicińska Amelia ZAMEK - Lublin lubelski 5/ 11
65 6 Zielinski Jan, Zawiślak Aleksandra MARGO - Leszno wielkopolski 6/ 11
62 7 Wachelka Jan, Żejmo Karolina GRACJA - Zielona Góra lubuski 7/ 11
59 8 Kijania Sebastian, Tochowicz Oliwia IMPERIA - Kraków małopolski 8/ 11
56 9 Borowski Fabian, Błaszczak Nikola GRACJA - Zielona Góra lubuski 9/ 11
63 10 Woźniak Maciej, Korzeniewicz Stella DANCECLUB - Szczecin zachodniopom 10/ 11
66 11 Suda Przemysław, Kozik Zuzanna KLASA - Tarnów małopolski 11/ 11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
WA T WW F Q
Nr ABCDEFGHI ABCDEFGHI ABCDEFGHI ABCDEFGHI ABCDEFGHI D Suma Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
56 X X 2 X X 2 X 1 X X X 3 X 1 9
57 X X XXX 5 XXXXX XX 7 XX XX XX 6 XXXXX XXX 8 XXXXXXXXX 9 35 5
58 XXXX X XX 7 XXXX XXXX 8 X XXXXXXX 8 XXXX XXXX 8 XXXX X X 6 37 3
59 X X X 3 X X X 3 XX XXX 5 X X 2 X XX 3 16
60 X XXXX X 6 XXXXXXX X 8 XXXXXX X 7 XX XXXXXX 8 X XXXXX X 7 36 4
61 XXXXXXX 7 XXXX XXXX 8 XXXX XXXX 8 XXXX XX X 7 XXXX XXXX 8 38 2
62 XX XXX 5 X X 2 XX XXXX 6 X XX XX 5 X X X 3 21
63 X 1 X X 2 X 1 0 0 4
64 XXXXXXXXX 9 XXXXXXXXX 9 XXXXXXXXX 9 X XXXXXXX 8 XXXXXXXXX 9 44 1
65 X XXX XXX 7 X XXX X 5 X XX 3 X XXX X 5 X XXXXXXX 8 28 6
66 X X 2 0 0 0 0 2
-------------------------------------------------------------------------------------
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
WA T WW F Q
Nr ABCDEFGHI ABCDEFGHI ABCDEFGHI ABCDEFGHI ABCDEFGHI D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
57 315536433 3.0 645335544 5.0 555536443 5.0 324426633 3.0 234526534 4.0 20.0 4
58 451253644 4.0 331263435 3.0 321343535 3.0 241363446 4.0 421343425 3.0 17.0 3
60 634111212 2.0 513111311 1.0 213111212 1.0 613111212 1.0 612111241 1.0 6.0 1
61 243465355 5.0 254554253 4.0 444464364 4.0 435554364 5.0 356454363 5.0 23.0 5
64 122322121 1.0 122422122 2.0 132222121 2.0 162232121 2.0 143232112 2.0 9.0 2
65 566644566 6.0 466646666 6.0 666655656 6.0 556645555 6.0 565665656 6.0 30.0 6
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Jawor Barbara I Poznań Polska
A Jawor Barbara I Poznań Polska
B Bechyne Jolanta I Zielona Góra Polska
C Depta Grzegorz I Gorzów Wlkp. Polska
D Jabczyńska Anna I Wrocław Polska
E Kałmuczak Grzegorz I Poznań Polska
F Piecewicz Natalia I Szczecin Polska
G Rusu Dorota I Gliwice Polska
H Stachura Irena I Szczecin Polska
I Ziomek Joanna I Poznań Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Kocińska Małgorzata I Zielona Góra Polska
2 Górska-Jabłońska Dominika I Zielona Góra Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Kraj Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
60 1 Onisk Witold, Wierciszewska Aurelia POLISH CLUB - Warszawa mazowiecki 1/ 12
57 2 Cyran Juliusz, Nocoń Maja SUKCES - Jaworzno śląski 2/ 12
58 3 Dąbrowski Jakub, Słaboń Weronika ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski 3/ 12
68 4 Sobczyk Wiktor, Kosętka Amanda SUKCES - Jaworzno śląski 4/ 12
64 5 Wysocki Bartosz, Debert Mirela LATINA - Wolsztyn wielkopolski 5/ 12
59 6 Kijania Sebastian, Tochowicz Oliwia IMPERIA - Kraków małopolski 6/ 12
67 7 Krogulec Miłosz, Buczek Sandra DANCE PROJECT- Wrocław dolnośląski 7/ 12
65 8 Zielinski Jan, Zawiślak Aleksandra MARGO - Leszno wielkopolski 8/ 12
61 9 Szor Hubert, Wicińska Amelia ZAMEK - Lublin lubelski 9/ 12
62 10 Wachelka Jan, Żejmo Karolina GRACJA - Zielona Góra lubuski 10/ 12
63 11 Woźniak Maciej, Korzeniewicz Stella DANCECLUB - Szczecin zachodniopom 11/ 12
56 12 Borowski Fabian, Błaszczak Nikola GRACJA - Zielona Góra lubuski 12/ 12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
CC S R PD JV
Nr ABCDEFGHI ABCDEFGHI ABCDEFGHI ABCDEFGHI ABCDEFGHI D Suma Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
56 0 0 X 1 X 1 0 2
57 XXXXX XXX 8 X XXX XX 6 X XXX XXX 7 X XXX XX 6 X XXX XXX 7 34 2-3
58 XXXXXXX 7 XXXX XXXX 8 XXXX X 5 X XXXXXXX 8 XXXX XX 6 34 2-3
59 XXX X X 5 X X X X 4 XXX X X 5 X X XX 4 XXXXX X 6 24 6
60 XXXXXXXX 8 XXXXXXXX 8 XXXXXXXXX 9 XXXXXXXXX 9 XXXXXXXXX 9 43 1
61 X 1 XX XXX 5 X X XX 4 XX 2 X XX 3 15
62 X 1 XX X 3 0 XX X 3 X 1 8
63 X 1 X 1 0 X 1 X 1 4
64 X X XXXX 6 X X XXXXX 7 XX XXXX X 7 XXXXXX 6 X XXX X 5 31 5
65 XXX X X 5 XXX X X 5 X XXX 4 X X XX 4 X X 2 20
67 X XX XX 5 X XX 3 XX XX XX 6 XX X 3 XX XX XX 6 23
68 XXXXXXX 7 X XX X 4 XXX XX X 6 XXXXX X X 7 XXXX XXXX 8 32 4
-------------------------------------------------------------------------------------
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
CC S R PD JV
Nr ABCDEFGHI ABCDEFGHI ABCDEFGHI ABCDEFGHI ABCDEFGHI D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
57 261126534 3.0 261126344 3.0 161126533 2.0 161225422 1.0 161125532 2.0 11.0 2
58 144262355 4.0 133262535 2.0 233233455 3.0 322134555 3.0 423252443 3.0 15.0 3
59 525643616 6.0 625553616 6.0 516554646 6.0 636563646 6.0 646433666 6.0 30.0 6
60 412311141 1.0 412311151 1.0 422311121 1.0 543311261 2.0 212311111 1.0 6.0 1
64 356554462 5.0 356444463 5.0 355662362 5.0 454652333 5.0 355644354 4.0 24.0 5
68 633435223 2.0 544635222 4.0 644445214 4.0 215446114 4.0 534566225 5.0 19.0 4
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Jawor Barbara I Poznań Polska
A Jawor Barbara I Poznań Polska
B Bechyne Jolanta I Zielona Góra Polska
C Depta Grzegorz I Gorzów Wlkp. Polska
D Jabczyńska Anna I Wrocław Polska
E Kałmuczak Grzegorz I Poznań Polska
F Piecewicz Natalia I Szczecin Polska
G Rusu Dorota I Gliwice Polska
H Stachura Irena I Szczecin Polska
I Ziomek Joanna I Poznań Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Kocińska Małgorzata I Zielona Góra Polska
2 Górska-Jabłońska Dominika I Zielona Góra Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Kraj Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
74 1 Sokołowski Jan, Kubiak Aleksandra ASTRA - Szczecin zachodniopom 1/ 4
73 2 Bryła Tadeusz, Plotka Marcelina LATINA - Wolsztyn wielkopolski 2/ 4
72 3 Szpakowicz Robert, Łotyszonek Julita GRACJA - Zielona Góra lubuski 3/ 4
71 4 Drożdżyński Tomasz, Zalewska Kaja FILEMON - Szamotuły wielkopolski 4/ 4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
WA T WW F Q
Nr ABCDEFGHI ABCDEFGHI ABCDEFGHI ABCDEFGHI ABCDEFGHI D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
71 124144434 4.0 134144344 4.0 234344424 4.0 134344444 4.0 234444444 4.0 20.0 4
72 233332343 3.0 423333232 3.0 412232342 2.0 423232332 3.0 412222222 2.0 13.0 3
73 341221222 2.0 242222423 2.0 343123233 3.0 342123223 2.0 343133333 3.0 12.0 2
74 412413111 1.0 311411111 1.0 121411111 1.0 211411111 1.0 121311111 1.0 5.0 1
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Jawor Barbara I Poznań Polska
A Jawor Barbara I Poznań Polska
B Bechyne Jolanta I Zielona Góra Polska
C Depta Grzegorz I Gorzów Wlkp. Polska
D Jabczyńska Anna I Wrocław Polska
E Kałmuczak Grzegorz I Poznań Polska
F Piecewicz Natalia I Szczecin Polska
G Rusu Dorota I Gliwice Polska
H Stachura Irena I Szczecin Polska
I Ziomek Joanna I Poznań Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Kocińska Małgorzata I Zielona Góra Polska
2 Górska-Jabłońska Dominika I Zielona Góra Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Kraj Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
75 1 Antos Adrian, Świerk Wiktoria DANCE PROJECT- Wrocław dolnośląski 1/ 6
77 2 Raczek Hubert, Wierciszewska Laura POLISH CLUB - Warszawa mazowiecki 2/ 6
76 3 Gralak Mateusz, Oleba Magdalena DANCECLUB - Szczecin zachodniopom 3/ 6
78 4 Wojciechowski Stanisław, Żarłok Kinga POLISH CLUB - Warszawa mazowiecki 4/ 6
72 5 Szpakowicz Robert, Łotyszonek Julita GRACJA - Zielona Góra lubuski 5/ 6
71 6 Drożdżyński Tomasz, Zalewska Kaja FILEMON - Szamotuły wielkopolski 6/ 6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
CC S R PD JV
Nr ABCDEFGHI ABCDEFGHI ABCDEFGHI ABCDEFGHI ABCDEFGHI D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
71 366666666 6.0 456656636 6.0 566666626 6.0 566666616 6.0 666656646 6.0 30.0 6
72 415354434 4.0 625564545 5.0 325454564 5.0 234452334 4.0 215564564 5.0 23.0 5
75 623141211 2.0 212131222 2.0 431111213 1.0 322111253 1.0 521111113 1.0 7.0 1
76 134225343 3.0 334425453 4.0 244235431 3.0 413235522 3.0 443235322 3.0 16.0 3
77 251512122 1.0 161212161 1.0 152323152 2.0 141324161 2.0 132323251 2.0 8.0 2
78 542433555 5.0 543343314 3.0 613542345 4.0 655543445 5.0 354442435 4.0 21.0 4
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Jawor Barbara I Poznań Polska
A Jawor Barbara I Poznań Polska
B Bechyne Jolanta I Zielona Góra Polska
C Depta Grzegorz I Gorzów Wlkp. Polska
D Jabczyńska Anna I Wrocław Polska
E Kałmuczak Grzegorz I Poznań Polska
F Piecewicz Natalia I Szczecin Polska
G Rusu Dorota I Gliwice Polska
H Stachura Irena I Szczecin Polska
I Ziomek Joanna I Poznań Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Kocińska Małgorzata I Zielona Góra Polska
2 Górska-Jabłońska Dominika I Zielona Góra Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Kraj Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
93 1 Palak Tymoteusz, Szymczak Natalia ZAMEK - Lublin lubelski 1/ 16
82 2 Grabowski Patryk, Koza Zuzanna DANCECLUB - Szczecin zachodniopom 2/ 16
83 3 Gędłek Jakub, Więckowska Maja IMPERIA - Kraków małopolski 3/ 16
95 4 Rybak Maciej, Matysiak Zofia DUET - Warszawa mazowiecki 4/ 16
84 5 Mecha Kamil, Tuchewicz Julia DANCECLUB - Szczecin zachodniopom 5/ 16
96 6 Sarafin Oliwer, Przybylińska Estera DANCECLUB - Szczecin zachodniopom 6/ 16
87 7 Protasiewicz Piotr, Mąkowska Oliwia GRACJA - Zielona Góra lubuski 7/ 16
94 8 Papierok Krzysztof, Rachtan Marta TEAM - Ornontowice śląski 8/ 16
88 9 Sokołowski Dawid, Skóra Martyna DANCE PROJECT- Wrocław dolnośląski 9/ 16
85 10-11 Ostrychniuk Taras, Pawlikowska Amelia IMPERIA - Kraków małopolski 10-11/ 16
92 10-11 Dobersztyn Juliusz, Malinowska Natalia DANCECLUB - Szczecin zachodniopom 10-11/ 16
91 12 Bryła Tadeusz, Plotka Marcelina LATINA - Wolsztyn wielkopolski 12/ 16
89 13 Szewczykowski Filip, Klupa Natalia DANCE PROJECT- Wrocław dolnośląski 13/ 16
81 14 Gierwatowski Kacper, Woronowska Jolanta All About - Szczecin zachodniopom 14/ 16
90 15 Zinkiewicz Maciej, Malmon Wiktoria CENTRUM TAŃCA - WARSZAW mazowiecki 15/ 16
86 16 Prażak Maksymilian, Piechocka Lidia MARGO - Leszno wielkopolski 16/ 16
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
WA T WW F Q
Nr ABCDEFGHI ABCDEFGHI ABCDEFGHI ABCDEFGHI ABCDEFGHI D Suma Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
81 X XX 3 XXXXX XX 7 XXXXXX X 7 XXXXX 5 XX XX 4 26
82 XXXX XXXX 8 XXXXXXXXX 9 XX XXXXXX 8 XXXXXXXXX 9 XXXXXXXXX 9 43 2-3
83 XXXXXXXX 8 X XXXXXXX 8 X XXXXXX 7 X XXXXXXX 8 XXXXXXXXX 9 40 6
84 XXXXX XXX 8 XXXXX XXX 8 XXXXX XXX 8 XXXXX XXX 8 XXXXXXXXX 9 41 4-5
85 XX X X XX 6 XXX X XX 6 XX X XX 5 XXXXXX XX 8 XXX XXX 6 31 10-11
86 XX X 3 X 1 X XX 3 X 1 X X 2 10
87 XXX XXXXX 8 XXX XX XX 7 XXX XXXXX 8 XXX XXXXX 8 XXX XXXXX 8 39 7-8
88 XXXXX X 6 X XXXXXX 7 XXXXXXXX 8 XXX XXXX 7 XXXXXX 6 34 9
89 X X XXXXX 7 X X XX 4 X XXXXX 6 X X X X 4 XX XXXX 6 27
90 XXXXX 5 XX X 3 XXXX X X 6 X XX X 4 XXX X 4 22
91 X XXXX 5 X XXXXX X 7 X X X X 4 XXX XXX 6 X XX XX X 6 28 12
92 XX XX X 5 XXXXX XX 7 XXXX X 5 XXXXXXX 7 XXX X XXX 7 31 10-11
93 XXXXXXXXX 9 XXXXXXXXX 9 XXXXXXXXX 9 XXXXXXXXX 9 XXXXXXXXX 9 45 1
94 XXXXXXXXX 9 XX XXXXXX 8 XXXXXXXXX 9 XX XX XXX 7 XXXXX XXX 8 41 4-5
95 XXXXXXXXX 9 XXXX XXXX 8 XXXXXXX X 8 XXXXXXX X 8 X X XX XX 6 39 7-8
96 XXXXXXXXX 9 XXXXXXXXX 9 X XXXXX X 7 XXXXXXXXX 9 XXXXXXXXX 9 43 2-3
-------------------------------------------------------------------------------------
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
WA T WW F Q
Nr ABCDEFGHI ABCDEFGHI ABCDEFGHI ABCDEFGHI ABCDEFGHI D Suma Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
82 XX X XXX 6 XX X XXX 6 XX X X X 5 XXXX X X 6 XX X XXX 6 29 5
83 X XXX XX 6 XXXXXXXX 8 XXXXXX 6 X XXXX XX 7 X XXXX X 6 33 3
84 XX X XXX 6 XX X XXX 6 XXXXXXX 7 XXXX XXXX 8 XXXXXXXXX 9 36 2
85 X 1 X X 2 XX XX X 5 X 1 0 9
87 X X X X 4 X X X XX 5 XXX X X 5 X XX X 4 X X XXXXX 7 25
88 XX 2 XX 2 XX XX 4 XX 2 X X 2 12
91 XX 2 X 1 X 1 X 1 0 5
92 XXXX 4 0 X 1 X X 2 X X 2 9
93 XXXXXXXXX 9 XXXXXXX 7 XXXXXXXXX 9 XXXXXXXX 8 XXXXXX 6 39 1
94 X XX X 4 XXX X XX 6 X X 2 XX X 3 X X 2 17
95 XX X 3 XXXX XX X 7 XXXX X 5 XXX XX XX 7 XXXX XXXX 8 30 4
96 X XXX XXX 7 XXX X 4 XX XX 4 XX XX X 5 XXXXX X 6 26 6
-------------------------------------------------------------------------------------
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
WA T WW F Q
Nr ABCDEFGHI ABCDEFGHI ABCDEFGHI ABCDEFGHI ABCDEFGHI D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
82 312635236 2.0 635633123 3.0 313624134 2.0 134623256 2.0 244624125 3.0 12.0 2
83 666213444 3.5 546514665 6.0 646213456 4.0 566314342 4.0 166213432 2.0 19.5 3
84 234554355 6.0 153425444 4.0 252545342 3.0 412435633 3.0 533545354 5.0 21.0 5
93 151321112 1.0 261141212 1.0 161131211 1.0 251141124 1.0 351131213 1.0 5.0 1
95 443462661 3.5 312352351 2.0 524452663 5.0 643552561 6.0 622462561 4.0 20.5 4
96 525146523 5.0 424266536 5.0 435366525 6.0 325266415 5.0 415356646 6.0 27.0 6
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Jawor Barbara I Poznań Polska
A Jawor Barbara I Poznań Polska
B Bechyne Jolanta I Zielona Góra Polska
C Depta Grzegorz I Gorzów Wlkp. Polska
D Jabczyńska Anna I Wrocław Polska
E Kałmuczak Grzegorz I Poznań Polska
F Piecewicz Natalia I Szczecin Polska
G Rusu Dorota I Gliwice Polska
H Stachura Irena I Szczecin Polska
I Ziomek Joanna I Poznań Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Kocińska Małgorzata I Zielona Góra Polska
2 Górska-Jabłońska Dominika I Zielona Góra Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Kraj Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
97 1 Boczar Kacper, Żaba Karolina SUKCES - Jaworzno śląski 1/ 13
98 2 Musiałowicz Filip, Skulska Ilona IGLICA - Wrocław dolnośląski 2/ 13
85 3 Ostrychniuk Taras, Pawlikowska Amelia IMPERIA - Kraków małopolski 3/ 13
88 4 Sokołowski Dawid, Skóra Martyna DANCE PROJECT- Wrocław dolnośląski 4/ 13
83 5 Gędłek Jakub, Więckowska Maja IMPERIA - Kraków małopolski 5/ 13
99 6 Tomaszewski Alan, Jędras Wiktoria WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA dolnośląski 6/ 13
90 7 Zinkiewicz Maciej, Malmon Wiktoria CENTRUM TAŃCA - WARSZAW mazowiecki 7/ 13
89 8 Szewczykowski Filip, Klupa Natalia DANCE PROJECT- Wrocław dolnośląski 8/ 13
87 9 Protasiewicz Piotr, Mąkowska Oliwia GRACJA - Zielona Góra lubuski 9/ 13
82 10 Grabowski Patryk, Koza Zuzanna DANCECLUB - Szczecin zachodniopom 10/ 13
84 11 Mecha Kamil, Tuchewicz Julia DANCECLUB - Szczecin zachodniopom 11/ 13
81 12-13 Gierwatowski Kacper, Woronowska Jolanta All About - Szczecin zachodniopom 12-13/ 13
86 12-13 Prażak Maksymilian, Piechocka Lidia MARGO - Leszno wielkopolski 12-13/ 13
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
CC S R PD JV
Nr ABCDEFGHI ABCDEFGHI ABCDEFGHI ABCDEFGHI ABCDEFGHI D Suma Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
81 X X 2 0 0 0 0 2
82 X X X 3 XX 2 X X 2 X 1 X 1 9
83 X XX X 4 X XXXX 5 X X 2 X XXXXXXX 8 X X X XX 5 24 6
84 X XX 3 X 1 0 X 1 X X 2 7
85 X X X 3 X XXXXXX 7 XX X 3 XXXXXXXX 8 XXXXXX 6 27 4
86 0 X 1 X 1 0 0 2
87 X X 2 X X 2 X XXXX X 6 XX X 3 X XX 3 16
88 X XXXXX X 7 X XXXXXXX 8 XXXXXXXXX 9 XX XXXX X 7 XXXXXXXX 8 39 3
89 X XX XX X 6 X X 2 X XXX 4 X X 2 X XX 3 17
90 X X 2 XX XX 4 X X XX 4 XX X XX 5 X X X 3 18
97 XXXXXXXX 8 XXXXXXXXX 9 XXXXXXXX 8 XXXXXXXXX 9 XXXXXXXXX 9 43 1
98 XXXXXXXXX 9 XXXX XXXX 8 XX XXXXXX 8 XX X XXXX 7 XXXXXXXXX 9 41 2
99 XX XX X 5 XX X XX 5 XXXXX XX 7 XX X 3 XX XX X 5 25 5
-------------------------------------------------------------------------------------
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
CC S R PD JV
Nr ABCDEFGHI ABCDEFGHI ABCDEFGHI ABCDEFGHI ABCDEFGHI D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
83 463665435 5.0 562665415 5.0 462665615 5.0 262665424 4.5 262645425 4.0 23.5 5
85 342423544 3.0 123323533 2.0 354353424 3.0 544333535 3.0 423353534 3.0 14.0 3
88 556531353 4.0 646541364 4.0 645541343 4.0 636451363 4.5 654461363 5.0 21.5 4
97 211142211 1.0 311132121 1.0 211222231 1.0 311122211 1.0 311212251 1.0 5.0 1
98 135254122 2.0 235254242 3.0 123114152 2.0 153214142 2.0 145124112 2.0 11.0 2
99 624316666 6.0 454416656 6.0 536436566 6.0 425546656 6.0 536536646 6.0 30.0 6
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Jawor Barbara I Poznań Polska
A Jawor Barbara I Poznań Polska
B Bechyne Jolanta I Zielona Góra Polska
C Depta Grzegorz I Gorzów Wlkp. Polska
D Jabczyńska Anna I Wrocław Polska
E Kałmuczak Grzegorz I Poznań Polska
F Piecewicz Natalia I Szczecin Polska
G Rusu Dorota I Gliwice Polska
H Stachura Irena I Szczecin Polska
I Ziomek Joanna I Poznań Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Kocińska Małgorzata I Zielona Góra Polska
2 Górska-Jabłońska Dominika I Zielona Góra Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Kraj Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
110 1 Negrebetskyi Vadym, Kopaczyńska Kornelia GRACJA - Zielona Góra lubuski 1/ 12
109 2 Mrozek Daniel, Matuszewska Oliwia WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA dolnośląski 2/ 12
103 3 Siemianowicz Eryk, Datczuk Aleksandra KADRYL - Białystok podlaski 3/ 12
111 4 Panachida Szymon, Zawadzka Marika DANCECLUB - Szczecin zachodniopom 4/ 12
106 5 Foksiński Adrian, Kastelik Karolina DANCE TEAM - Wrocław dolnośląski 5/ 12
104 6 Bronowski Karol, Matlęga Karolina IMPERIA - Kraków małopolski 6/ 12
105 7-8 Fedyk Krzysztof, Masłowska Klaudia ASTRA - Szczecin zachodniopom 7-8/ 12
113 7-8 Sokołowski Jan, Kubiak Aleksandra ASTRA - Szczecin zachodniopom 7-8/ 12
108 9 Karpinski Marcin, Polesińska Ewa DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski 9/ 12
112 10 Rylewicz Jarosław, Kaczmarczyk Małgorzata BAWINEK - Kraków małopolski 10/ 12
102 11-12 Puszka Michał, Nasalska Izabela LIDER - Lublin lubelski 11-12/ 12
107 11-12 Jabłoński Dariusz, Poniatowicz Karolina KADRYL - Białystok podlaski 11-12/ 12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
WA T WW F Q
Nr ABCDEFGHI ABCDEFGHI ABCDEFGHI ABCDEFGHI ABCDEFGHI D Suma Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
102 0 0 X 1 X 1 0 2
103 X XXXXXX 7 XX XXXX X 7 XX X X 4 XXX XX XX 7 XX XX X 5 30 5
104 XXXXX X 6 XXXX X X 6 XXXXX X 6 X XXXXXX 7 XXXX X X 6 31 4
105 XXX 3 XX 2 XX XX X 5 XX X 3 XX X XXX 6 19
106 XXXXX X 6 X XX XX 5 X X XXXX 6 X X 2 X X X 3 22 6
107 0 0 X 1 0 X 1 2
108 X X XX 4 X XX 3 X X X X 4 X X 2 X X X 3 16
109 X X XXXXX 7 X XXXXXXX 8 X XXXXXXX 8 X XXXXXXX 8 X XXXXX X 7 38 2
110 XXX XXXXX 8 XXXXXXXXX 9 XXXXXXXXX 9 XXXXXXXXX 9 XXXXXXXXX 9 44 1
111 XXXXX XXX 8 X XXXXXX 7 X X XX X 5 XXXXX XX 7 XXXXXXXXX 9 36 3
112 XX 2 X X 2 X X 2 X X 2 X XX 3 11
113 X X X 3 XX X XX 5 X X X 3 X XXXXX 6 X X 2 19
-------------------------------------------------------------------------------------
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
WA T WW F Q
Nr ABCDEFGHI ABCDEFGHI ABCDEFGHI ABCDEFGHI ABCDEFGHI D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
103 434654462 4.0 544643444 4.0 446653343 3.0 335644443 3.0 645654354 6.0 20.0 3
104 626543656 6.0 655554536 5.0 535434535 5.0 646453665 6.0 436343545 3.0 25.0 6
106 355465543 5.0 326465663 6.0 224366662 4.0 524365552 5.0 324466662 4.0 24.0 5
109 163121234 2.0 163122252 2.0 162121154 2.0 262121134 2.0 163121133 2.0 10.0 2
110 211312111 1.0 211211111 1.0 311212211 1.0 111212211 1.0 211212211 1.0 5.0 1
111 542236325 3.0 432336325 3.0 653545426 6.0 453536326 4.0 552535426 5.0 21.0 4
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Jawor Barbara I Poznań Polska
A Jawor Barbara I Poznań Polska
B Bechyne Jolanta I Zielona Góra Polska
C Depta Grzegorz I Gorzów Wlkp. Polska
D Jabczyńska Anna I Wrocław Polska
E Kałmuczak Grzegorz I Poznań Polska
F Piecewicz Natalia I Szczecin Polska
G Rusu Dorota I Gliwice Polska
H Stachura Irena I Szczecin Polska
I Ziomek Joanna I Poznań Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Kocińska Małgorzata I Zielona Góra Polska
2 Górska-Jabłońska Dominika I Zielona Góra Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Kraj Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
116 1 Jaszewski Tomasz, Kotarba Alicja GRACJA - Zielona Góra lubuski 1/ 10
119 2 Klekowski Seweryn, Kwietniowska Oliwia CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki 2/ 10
106 3 Foksiński Adrian, Kastelik Karolina DANCE TEAM - Wrocław 3/ 10
117 4 Kaczmarek Igor, Gromadzka Sara ROYAL DANCE - Szczecin zachodniopom 4/ 10
121 5 Zawadzki Robert, Shkliaruk Alina CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki 5/ 10
114 6 Błaszczyk Łukasz, Sieraszewska Ewelina GRACJA - Zielona Góra lubuski 6/ 10
118 7 Kahl Miron, Adamczyk Kasandra MARGO - Leszno wielkopolski 7/ 10
103 8 Siemianowicz Eryk, Datczuk Aleksandra KADRYL - Białystok podlaski 8/ 10
102 9 Puszka Michał, Nasalska Izabela LIDER - Lublin lubelski 9/ 10
120 10 Maślak Jakub, Wojdowska Julia POEZJA - Kościan wielkopolski 10/ 10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
CC S R PD JV
Nr ABCDEFGHI ABCDEFGHI ABCDEFGHI ABCDEFGHI ABCDEFGHI D Suma Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
102 X 1 0 X XXX 4 0 0 5
103 0 XX XX 4 X X 2 X XX X 4 X XX 3 13
106 XXX XXXX 7 XXXXXXX 7 XXXX XXXX 8 XXX XXXX 7 XXXXXXXX 8 37 5
114 XXXXX X X 7 XXXX XX 6 XXXX 4 X XXX X 5 X XX 3 25 6
116 XXXXXXXXX 9 XXXXXXXXX 9 XXXXXXXXX 9 XXXXXXXXX 9 XXXXXXXXX 9 45 1
117 XXXXXXXXX 9 XXXXXX X 7 XXXXXXX X 8 XXXXXXXXX 9 XXXXXXXXX 9 42 3
118 XX X X 4 X X 2 XX X 3 XX X X 4 X XX XX 5 18
119 X XXXXXXX 8 XXXXXXXXX 9 X XXXXXXX 8 XXXXXXXXX 9 XXXXXXXXX 9 43 2
120 0 X 1 0 0 0 1
121 XXXXXXXXX 9 XXXXXXXXX 9 XXXXXX XX 8 XX XXX XX 7 XXXXX XXX 8 41 4
-------------------------------------------------------------------------------------
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
CC S R PD JV
Nr ABCDEFGHI ABCDEFGHI ABCDEFGHI ABCDEFGHI ABCDEFGHI D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
106 456433343 4.0 555333343 3.0 445453543 5.0 554343542 4.0 254233233 3.0 19.0 3
114 635556666 6.0 636566636 6.0 656566656 6.0 436566656 6.0 436666656 6.0 30.0 6
116 111111111 1.0 111111111 1.0 111111111 1.0 111111111 1.0 111111111 1.0 5.0 1
117 543665525 5.0 343654224 4.0 323635324 3.0 243635325 3.0 523545424 4.0 19.0 4
119 262222252 2.0 462222452 2.0 262222265 2.0 362222263 2.0 362322342 2.0 10.0 2
121 324344434 3.0 224445565 5.0 534344432 4.0 625454434 5.0 645454565 5.0 22.0 5
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek