XLIII Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego „Wiosna 2023”

Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT

X Informacje Regulamin Rejestracja - Listy Program Nagrody Sędziowie Kontakt Sponsorzy Historia turnieju

Galeria:

XL MTTT Wiosna 2019 XLII MTTT Wiosna 2022

Wyniki poprzednich edycji turnieju:

XLII MTTT Wiosna 2022 XLI MTTT Wiosna 2021 XL MTTT Wiosna 2019 OTTT Wiosna 2018 XXXVIII MTT Wiosna 2017 XXXVII MTTT Wiosna 2016 XXXVI MTTT Wiosna 2015 XXXV MTTT Wiosna 2014

Wyniki turnieju 2021


XLI Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego „Wiosna 2021"
Grand Prix Polski PTT

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
XLI Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego „Wiosna 2021"
Grand Prix Polski PTT
Suchy Las k.Poznania,  18.09.2021 r.
Organizator: Szkoła Tańca JAWOR
Prowadzenie: Krzysztof Czapliński, Anna Przewoźniak
Muzyka: Eugeniusz Bernaciak
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
14-15, E, Kombinacja 8T
12-13, E, Kombinacja 8T
10-11, GP Polski, Kombinacja 8T
12-13, GP Polski, Standard
12-13, GP Polski, Latin
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
14-15, GP Polski, Standard
14-15, GP Polski, Latin
16-20, GP Polski, Standard
16-20, GP Polski, Latin
16-18, GP Polski, Standard
16-18, GP Polski, Latin
Pow. 18, GP Polski, Standard
Pow. 18, GP Polski, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 4STEP - Siechnice            2
   2 All About - Szczecin         9
   3 ANIMA DANZA - Głogów         2
   4 ASTRA - Szczecin             3
   5 BAWINEK - Kraków             1
   6 CANTINERO - Tomaszów Maz.    3
   7 CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW    2
   8 DANCE PROJECT- Wrocław       6
   9 DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel    1
  10 DANCE TEAM - Wrocław         2
  11 DANCECLUB - Szczecin        12
  12 Dancers United - WARSZAWA    2
  13 DUET - Warszawa              1
  14 DZIUPLA - Poznań             4
  15 ESKADRA - Pabianice          1
  16 FAN DANCE - Gorzów Wlkp.     1
  17 FILEMON - Szamotuły          2
  18 GRACJA - Zielona Góra       17
  19 IGLICA - Wrocław             1
  20 IMPERIA - Kraków             7
  21 KADRYL - Białystok           3
  22 KLASA - Tarnów               2
  23 LATINA - Wolsztyn            5
  24 LIDER - Lublin               2
  25 LORENZO - Gaj Mały           4
  26 MARGO - Leszno              15
  27 POEZJA - Kościan             3
  28 POLISH CLUB - Warszawa       4
  29 ROYAL DANCE - Szczecin       5
  30 ST DOBROWOLSCY - Częstoch    2
  31 STARLIGHT   Zielona Góra     2
  32 SUKCES - Jaworzno            4
  33 TEAM - Ornontowice           1
  34 WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA    2
  35 ZAMEK - Lublin               3
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Bechyne                   Jolanta         I         Zielona Góra         Polska
B       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
C       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
D       Piecewicz                 Natalia         I         Szczecin             Polska
E       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   8         1 Surkov Kostiantyn, Kashyna Barbara                 DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         1/   4
   9         2 Staniak Hubert, Wojciechowska Joanna               DANCECLUB - Szczecin                           2/   4
   7         3 Mikuczewski Jakub, Wilde Amelia                    FAN DANCE - Gorzów Wlkp.  lubuski              3/   4
   6         4 Chober Maciej, Fuks Aleksandra                     ESKADRA - Pabianice       łódzki               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         CC        S         R         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
   6 44244 4.0 33344 4.0 34234 4.0 43331 3.0 22234 2.0 32144 3.0 31133 3.0 43244 4.0   27.0    4
   7 22312 1.0 42212 1.0 42423 3.0 24424 4.0 34322 3.0 23212 2.0 43414 4.0 32123 2.0   20.0    3
   8 33121 2.0 14123 2.5 23112 2.0 32112 1.0 13113 1.0 44423 4.0 24222 1.0 24312 3.0   16.5    1
   9 11433 3.0 21431 2.5 11341 1.0 11243 2.0 41441 4.0 11331 1.0 12341 2.0 11431 1.0   16.5    2
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Bechyne                   Jolanta         I         Zielona Góra         Polska
B       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
C       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
D       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
E       Piecewicz                 Natalia         I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  14         1 Wójcik Samuel, Tarejło Aleksandra                  ANIMA DANZA - Głogów      dolnośląski          1/   2
  11         2 Nowak Antonino, Koronowska-Roszak Dominika         ROYAL DANCE - Szczecin    zachodniopom         2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         CC        S         R         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  11 22222 2.0 22112 2.0 12112 1.0 22212 2.0 22222 2.0 22222 2.0 22212 2.0 22221 2.0   15.0    2
                                                           R                         
  14 11111 1.0 11221 1.0 21221 2.0 11121 1.0 11111 1.0 11111 1.0 11121 1.0 11112 1.0    9.0    1
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: GP Polski, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
B       Bechyne                   Jolanta         I         Zielona Góra         Polska
C       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
D       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
E       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
F       Piecewicz                 Natalia         I         Szczecin             Polska
G       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
H       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
I       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: GP Polski, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  18         1 Kowal Wojciech, Sajdak Emilia                      KLASA - Tarnów            małopolski           1/   7
  21         2 Pokwicki Rafał, Smuniewska Martyna                 All About - Szczecin      zachodniopom         2/   7
  19         3 Leszczak Antoni, Opiłowska Jowita                  ANIMA DANZA - Głogów      dolnośląski          3/   7
  23         4 Zawiślak Jakub, Budzińska Urszula                  MARGO - Leszno            wielkopolski         4/   7
  17         5 Dopierała Nikodem, Łanowiecka Lena                 DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         5/   7
  22         6 Prętki Aleksander, Ratuszniak Alina                LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         6/   7
  20         7 Obiora Damian, Mocek Maja                          MARGO - Leszno            wielkopolski         7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: GP Polski, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            Q             CC            S             R             JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  17 573553535 5.0 465343564 4.0 465577554 5.0 664477546 6.0 566675424 5.0 366563534 5.0 666564545 6.0 466764546 6.0   42.0    5
  18 211231122 2.0 111231122 1.0 112331221 1.5 111131122 1.0 211331113 1.0 411331211 1.0 121331213 1.0 131331222 1.0    9.5    1
  19 426625454 4.0 353424353 3.0 243213343 3.0 333213433 3.0 343122331 3.0 143112342 2.0 244212332 3.0 243122133 3.0   24.0    3
  20 335477666 6.0 634757647 6.0 774764667 7.0 777746657 7.0 755456676 6.0 254756756 6.0 555653467 5.0 655646665 5.0   48.0    7
  21 142112311 1.0 242112211 2.0 331122112 1.5 242322211 2.0 132214242 2.0 532225123 3.0 332126121 2.0 322215311 2.0   15.5    2
  22 754364243 3.0 776566436 5.0 556446436 4.0 555665364 5.0 677767557 7.0 777677677 7.0 777777776 7.0 777577777 7.0   45.0    6
  23 667746777 7.0 527675775 7.0 627655775 6.0 426554775 4.0 424543765 4.0 625444465 4.0 413445654 4.0 514453454 4.0   40.0    4
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
B       Bechyne                   Jolanta         I         Zielona Góra         Polska
C       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
D       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
E       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
F       Piecewicz                 Natalia         I         Szczecin             Polska
G       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
H       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
I       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  26         1 Adamcewicz Szymon, Gałka Maja                      GRACJA - Zielona Góra     lubuski              1/   9
  29         2 Rzeźniczak Antoni, Marcinkiewicz Blanka            STARLIGHT   Zielona Góra  lubuski              2/   9
  35         3 Świniarski Marcel, Beze Nicola                     LORENZO - Gaj Mały        wielkopolski         3/   9
  32         4 Welsant Ernest, Zawiślak Adrianna                  MARGO - Leszno            wielkopolski         4/   9
  27         5 Gorwa Konrad, Sobasik Julia                        MARGO - Leszno            wielkopolski         5/   9
  28         6 Olkowski Jan, Deręgowska Lena                      4STEP - Siechnice         dolnośląski          6/   9
  34         7 Wójcik Mateusz, Sękowska Martyna                   Dancers United - WARSZAWA mazowiecki           7/   9
  30         8 Simonides Alex, Jekel Maja                         All About - Szczecin      zachodniopom         8/   9
  33         9 Wierzbicki Szymon, Szymańska Klaudia               ROYAL DANCE - Szczecin    zachodniopom         9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  26 XXXXXXXXX  9 XXXXXXX X  8  XX XXXXX  7 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9    41         2
  27  XX XX  X  5 XX  XX X   5 XX XXXXXX  8 XX  X XXX  6 X  XX  XX  5    29         5
  28 XXXX  XX   6    XX X    3 X XXX X    5 XXXXX XX   7 XXXXX XX   7    28         6
  29 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44         1
  30  X  X X    3 XXX  X XX  6  X    XX   3  X   XXX   4 X X  X X   4    20          
  32 X   XXXXX  6   XXXXXXX  7 X XXXXXXX  8 X X XXX X  6 XXX XXXXX  8    35         4
  33 X XX    X  4 X X        2 X XX       3   XX       2            0    11          
  34    X X X   3  XXX XXXX  7  X X X XX  5    X X XX  4  X XXXX X  6    25          
  35 XXXXXXXXX  9 XX XX XXX  7 XXX XXX X  7 XXXXXXX X  8  XXX XX X  6    37         3
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  26 111231161 1.0 411351121 1.0 511342142 2.0 211321131 1.0 221331121 2.0    7.0    1
  27 645365655 5.0 644664645 6.0 665655534 5.0 634665355 5.0 633665435 5.0   26.0    5
  28 266556546 6.0 336546566 5.0 356466666 6.0 465456666 6.0 366556666 6.0   29.0    6
  29 332112212 2.0 162112212 2.0 122111411 1.0 152112213 2.0 142112212 1.0    8.0    2
  32 454623333 3.0 553423454 4.0 443533253 4.0 346533444 4.0 554443344 3.0   18.0    4
  35 523444424 4.0 225235333 3.0 234224325 3.0 523244522 3.0 415224553 4.0   17.0    3
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
B       Bechyne                   Jolanta         I         Zielona Góra         Polska
C       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
D       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
E       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
F       Piecewicz                 Natalia         I         Szczecin             Polska
G       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
H       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
I       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  37         1 Kosecki Nataniel, Gajek Weronika                   CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               1/  11
  26         2 Adamcewicz Szymon, Gałka Maja                      GRACJA - Zielona Góra     lubuski              2/  11
  32         3 Welsant Ernest, Zawiślak Adrianna                  MARGO - Leszno            wielkopolski         3/  11
  29         4 Rzeźniczak Antoni, Marcinkiewicz Blanka            STARLIGHT   Zielona Góra  lubuski              4/  11
  33         5 Wierzbicki Szymon, Szymańska Klaudia               ROYAL DANCE - Szczecin    zachodniopom         5/  11
  34         6 Wójcik Mateusz, Sękowska Martyna                   Dancers United - WARSZAWA mazowiecki           6/  11
  35         7 Świniarski Marcel, Beze Nicola                     LORENZO - Gaj Mały        wielkopolski         7/  11
  30         8 Simonides Alex, Jekel Maja                         All About - Szczecin      zachodniopom         8/  11
  28         9 Olkowski Jan, Deręgowska Lena                      4STEP - Siechnice         dolnośląski          9/  11
  27        10 Gorwa Konrad, Sobasik Julia                        MARGO - Leszno            wielkopolski        10/  11
  38        11 Nowak Antonino, Koronowska-Roszak Dominika         ROYAL DANCE - Szczecin    zachodniopom        11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  26 XXX XX XX  7 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    42         1
  27      XX    2    X       1       X    1            0  X         1     5          
  28  X X       2  X X       2  XXX       3  X X       2    X       1    10          
  29    XXXXX   5 XXX XX XX  7 XX  XXX X  6 XXX XX XX  7 X XXX XXX  7    32       4-5
  30 XX     X   3  XX X XX   5 XXX   XX   5  XXXX  X   5   XX X X   4    22          
  32 XXXXXXXXX  9 XX X XXXX  7 XX XXXXXX  8 XX XXXXXX  8 XX XXXXXX  8    40         2
  33 X XXXX  X  6 X X XXXXX  7   XXXX X   5 X X  XXX   5 XXX XX     5    28         6
  34 XXXXXXXXX  9 X XXXX  X  6 X  XXX  X  5 X XXXXX X  7  XX X X X  5    32       4-5
  35  XX   X X  4  X   XXX   4  XX  X XX  5  XX  XX X  5 XX   XX X  5    23          
  37 X XXX XXX  7 X XXX XXX  7 X XXX XXX  7 X  XX XXX  6 X XXXXXXX  8    35         3
  38            0            0            0            0        X   1     1          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     CC            S             R             PD            JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  26 611253561 3.0 431451361 2.0 511453241 2.0 621453262 2.0 511452251 2.0   11.0    2
  29 265434335 5.0 265333546 5.0 163334455 4.0 164332435 3.0 153334433 4.0   21.0    4
  32 556511222 2.0 356522214 3.0 454511322 3.0 455521324 4.0 344511312 3.0   15.0    3
  33 343642446 4.0 613644435 4.0 322646636 5.0 313644556 5.0 432645646 5.0   23.0    5
  34 422365653 6.0 544265652 6.0 645265563 6.0 546265643 6.0 665266564 6.0   30.0    6
  37 134126114 1.0 122116123 1.0 236122114 1.0 232116111 1.0 226123125 1.0    5.0    1
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Bechyne                   Jolanta         I         Zielona Góra         Polska
B       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
C       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
D       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
E       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
F       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
G       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  43         1 Smuniewski Szymon, Jekel Aleksandra                All About - Szczecin      zachodniopom         1/   2
  41         2 Graczyk Jerzy, Plezia Karina                       GRACJA - Zielona Góra     lubuski              2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  41 1122111 1.0 1222222 2.0 1222212 2.0 1222211 2.0 1122111 1.0    8.0    2
  43 2211222 2.0 2111111 1.0 2111121 1.0 2111122 1.0 2211222 2.0    7.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
B       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
C       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
D       Piecewicz                 Natalia         I         Szczecin             Polska
E       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
F       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
G       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  44         1 Sharapov Artom, Wójkiewicz Amelia                  DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         1/   3
  43         2 Smuniewski Szymon, Jekel Aleksandra                All About - Szczecin      zachodniopom         2/   3
  41         3 Graczyk Jerzy, Plezia Karina                       GRACJA - Zielona Góra     lubuski              3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  41 2122323 2.0 2132331 2.5 2132323 2.5 1233313 3.0 1222321 1.0   11.0    3
  43 3313112 3.0 3213123 2.5 1213111 1.0 2112232 1.0 2113233 3.0   10.5    2
  44 1231231 1.0 1321212 1.0 3321232 2.5 3321121 2.0 3331112 2.0    8.5    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Bechyne                   Jolanta         I         Zielona Góra         Polska
B       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
C       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
D       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
E       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
F       Piecewicz                 Natalia         I         Szczecin             Polska
G       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  47         1 Burdziuk Olaf, Wiatrowska Julia                    DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         1/   7
  51         2 Prażak Maksymilian, Piechocka Lidia                MARGO - Leszno            wielkopolski         2/   7
  52         3 Smuniewski Kacper, Nowaczewska Matylda             All About - Szczecin      zachodniopom         3/   7
  48         4 Isidoris Eric, Isidoris Melissa                    MARGO - Leszno            wielkopolski         4/   7
  50         5 Maślak Jakub, Wojdowska Julia                      POEZJA - Kościan          wielkopolski         5/   7
  49         6 Kuliński Karol, Majchrowicz Ewa                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski              6/   7
  53         7 Wilk Tobiasz, Garstka Zuzanna                      LORENZO - Gaj Mały        wielkopolski         7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  47 1111111 1.0 1211111 1.0 1111111 1.0 1112111 1.0 1112111 1.0    5.0    1
  48 3563463 4.0 3733754 3.0 6357755 5.0 4657754 6.0 4456755 5.0   23.0    4
  49 7646654 6.0 4447646 4.0 4675666 6.0 3535565 5.0 6563677 7.0   28.0    6
  50 4454546 5.0 5574365 6.0 5746534 4.0 5773646 7.0 3735546 4.0   26.0    5
  51 5222322 2.0 2322232 2.0 3522243 3.0 2321232 2.0 2321222 2.0   11.0    2
  52 2337235 3.0 6156523 5.0 2234322 2.0 6266323 3.0 7244333 3.0   16.0    3
  53 6775777 7.0 7665477 7.0 7463477 7.0 7444477 4.0 5677464 6.0   31.0    7
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Bechyne                   Jolanta         I         Zielona Góra         Polska
B       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
C       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
D       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
E       Piecewicz                 Natalia         I         Szczecin             Polska
F       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
G       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  47         1 Burdziuk Olaf, Wiatrowska Julia                    DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         1/   7
  51         2 Prażak Maksymilian, Piechocka Lidia                MARGO - Leszno            wielkopolski         2/   7
  50         3 Maślak Jakub, Wojdowska Julia                      POEZJA - Kościan          wielkopolski         3/   7
  52         4 Smuniewski Kacper, Nowaczewska Matylda             All About - Szczecin      zachodniopom         4/   7
  48         5 Isidoris Eric, Isidoris Melissa                    MARGO - Leszno            wielkopolski         5/   7
  53         6 Wilk Tobiasz, Garstka Zuzanna                      LORENZO - Gaj Mały        wielkopolski         6/   7
  49         7 Kuliński Karol, Majchrowicz Ewa                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski              7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  47 2221131 1.0 1211264 2.0 2221162 1.0 4222244 2.0 3221141 1.0    7.0    1
  48 1567667 6.0 2657537 5.0 1477537 5.0 3566677 6.0 2447566 4.0   26.0    5
  49 3646575 5.0 4546755 4.0 5646775 7.0 5677766 7.0 5756757 7.0   30.0    7
  50 6433222 3.0 5323422 3.0 4533423 3.0 1333413 3.0 1333313 3.0   15.0    3
  51 5112313 2.0 3132111 1.0 3112214 2.0 2111322 1.0 4112232 2.0    8.0    2
  52 4354744 4.0 6475673 7.0 6354651 4.0 6444551 4.0 6564625 5.0   24.0    4
  53 7775456 7.0 7764346 6.0 7765346 6.0 7755135 5.0 7675474 6.0   30.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
B       Bechyne                   Jolanta         I         Zielona Góra         Polska
C       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
D       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
E       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
F       Piecewicz                 Natalia         I         Szczecin             Polska
G       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
H       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
I       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  60         1 Onisk Witold, Wierciszewska Aurelia                POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           1/  11
  64         2 Wysocki Bartosz, Debert Mirela                     LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         2/  11
  58         3 Dąbrowski Jakub, Słaboń Weronika                   ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               3/  11
  57         4 Cyran Juliusz, Nocoń Maja                          SUKCES - Jaworzno         śląski               4/  11
  61         5 Szor Hubert, Wicińska Amelia                       ZAMEK - Lublin            lubelski             5/  11
  65         6 Zielinski Jan, Zawiślak Aleksandra                 MARGO - Leszno            wielkopolski         6/  11
  62         7 Wachelka Jan, Żejmo Karolina                       GRACJA - Zielona Góra     lubuski              7/  11
  59         8 Kijania Sebastian, Tochowicz Oliwia                IMPERIA - Kraków          małopolski           8/  11
  56         9 Borowski Fabian, Błaszczak Nikola                  GRACJA - Zielona Góra     lubuski              9/  11
  63        10 Woźniak Maciej, Korzeniewicz Stella                DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom        10/  11
  66        11 Suda Przemysław, Kozik Zuzanna                     KLASA - Tarnów            małopolski          11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  56   X X      2     X  X   2     X      1   X X  X   3     X      1     9          
  57 X  X  XXX  5 XXXXX  XX  7 XX XX  XX  6 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9    35         5
  58 XXXX X XX  7 XXXX XXXX  8 X XXXXXXX  8 XXXX XXXX  8 XXXX X X   6    37         3
  59  X   X X   3   X  X X   3  XX  XXX   5  X   X     2  X    XX   3    16          
  60  X XXXX X  6 XXXXXXX X  8 XXXXXX  X  7 XX XXXXXX  8 X XXXXX X  7    36         4
  61 XXXXXXX    7 XXXX XXXX  8 XXXX XXXX  8 XXXX XX X  7 XXXX XXXX  8    38         2
  62  XX   XXX  5  X    X    2  XX  XXXX  6  X  XX XX  5  X  X   X  3    21          
  63      X     1     X X    2       X    1            0            0     4          
  64 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9    44         1
  65 X XXX XXX  7 X  XXX  X  5 X  XX      3 X XXX X    5 X XXXXXXX  8    28         6
  66 X   X      2            0            0            0            0     2          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  57 315536433 3.0 645335544 5.0 555536443 5.0 324426633 3.0 234526534 4.0   20.0    4
  58 451253644 4.0 331263435 3.0 321343535 3.0 241363446 4.0 421343425 3.0   17.0    3
  60 634111212 2.0 513111311 1.0 213111212 1.0 613111212 1.0 612111241 1.0    6.0    1
  61 243465355 5.0 254554253 4.0 444464364 4.0 435554364 5.0 356454363 5.0   23.0    5
  64 122322121 1.0 122422122 2.0 132222121 2.0 162232121 2.0 143232112 2.0    9.0    2
  65 566644566 6.0 466646666 6.0 666655656 6.0 556645555 6.0 565665656 6.0   30.0    6
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
B       Bechyne                   Jolanta         I         Zielona Góra         Polska
C       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
D       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
E       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
F       Piecewicz                 Natalia         I         Szczecin             Polska
G       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
H       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
I       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  60         1 Onisk Witold, Wierciszewska Aurelia                POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           1/  12
  57         2 Cyran Juliusz, Nocoń Maja                          SUKCES - Jaworzno         śląski               2/  12
  58         3 Dąbrowski Jakub, Słaboń Weronika                   ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               3/  12
  68         4 Sobczyk Wiktor, Kosętka Amanda                     SUKCES - Jaworzno         śląski               4/  12
  64         5 Wysocki Bartosz, Debert Mirela                     LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         5/  12
  59         6 Kijania Sebastian, Tochowicz Oliwia                IMPERIA - Kraków          małopolski           6/  12
  67         7 Krogulec Miłosz, Buczek Sandra                     DANCE PROJECT- Wrocław    dolnośląski          7/  12
  65         8 Zielinski Jan, Zawiślak Aleksandra                 MARGO - Leszno            wielkopolski         8/  12
  61         9 Szor Hubert, Wicińska Amelia                       ZAMEK - Lublin            lubelski             9/  12
  62        10 Wachelka Jan, Żejmo Karolina                       GRACJA - Zielona Góra     lubuski             10/  12
  63        11 Woźniak Maciej, Korzeniewicz Stella                DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom        11/  12
  56        12 Borowski Fabian, Błaszczak Nikola                  GRACJA - Zielona Góra     lubuski             12/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  56            0            0     X      1 X          1            0     2          
  57 XXXXX XXX  8 X XXX  XX  6 X XXX XXX  7 X XXX  XX  6 X XXX XXX  7    34       2-3
  58 XXXXXXX    7 XXXX XXXX  8 XXXX X     5 X XXXXXXX  8 XXXX XX    6    34       2-3
  59  XXX X X   5  X X X X   4  XXX X X   5  X X XX    4  XXXXX X   6    24         6
  60  XXXXXXXX  8  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    43         1
  61 X          1  XX   XXX  5 X X   XX   4       XX   2    X  XX   3    15          
  62  X         1 XX X       3            0  XX X      3 X          1     8          
  63       X    1     X      1            0  X         1  X         1     4          
  64 X  X XXXX  6 X X XXXXX  7 XX XXXX X  7    XXXXXX  6   X XXX X  5    31         5
  65 XXX X   X  5 XXX X X    5     X XXX  4   X  X XX  4     X   X  2    20          
  67 X   XX XX  5 X   XX     3 XX  XX XX  6 XX   X     3 XX  XX XX  6    23          
  68   XXXXXXX  7    X XX X  4  XXX XX X  6 XXXXX X X  7 XXXX XXXX  8    32         4
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     CC            S             R             PD            JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  57 261126534 3.0 261126344 3.0 161126533 2.0 161225422 1.0 161125532 2.0   11.0    2
  58 144262355 4.0 133262535 2.0 233233455 3.0 322134555 3.0 423252443 3.0   15.0    3
  59 525643616 6.0 625553616 6.0 516554646 6.0 636563646 6.0 646433666 6.0   30.0    6
  60 412311141 1.0 412311151 1.0 422311121 1.0 543311261 2.0 212311111 1.0    6.0    1
  64 356554462 5.0 356444463 5.0 355662362 5.0 454652333 5.0 355644354 4.0   24.0    5
  68 633435223 2.0 544635222 4.0 644445214 4.0 215446114 4.0 534566225 5.0   19.0    4
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
B       Bechyne                   Jolanta         I         Zielona Góra         Polska
C       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
D       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
E       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
F       Piecewicz                 Natalia         I         Szczecin             Polska
G       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
H       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
I       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  74         1 Sokołowski Jan, Kubiak Aleksandra                  ASTRA - Szczecin          zachodniopom         1/   4
  73         2 Bryła Tadeusz, Plotka Marcelina                    LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         2/   4
  72         3 Szpakowicz Robert, Łotyszonek Julita               GRACJA - Zielona Góra     lubuski              3/   4
  71         4 Drożdżyński Tomasz, Zalewska Kaja                  FILEMON - Szamotuły       wielkopolski         4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  71 124144434 4.0 134144344 4.0 234344424 4.0 134344444 4.0 234444444 4.0   20.0    4
  72 233332343 3.0 423333232 3.0 412232342 2.0 423232332 3.0 412222222 2.0   13.0    3
  73 341221222 2.0 242222423 2.0 343123233 3.0 342123223 2.0 343133333 3.0   12.0    2
  74 412413111 1.0 311411111 1.0 121411111 1.0 211411111 1.0 121311111 1.0    5.0    1
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
B       Bechyne                   Jolanta         I         Zielona Góra         Polska
C       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
D       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
E       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
F       Piecewicz                 Natalia         I         Szczecin             Polska
G       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
H       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
I       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  75         1 Antos Adrian, Świerk Wiktoria                      DANCE PROJECT- Wrocław    dolnośląski          1/   6
  77         2 Raczek Hubert, Wierciszewska Laura                 POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           2/   6
  76         3 Gralak Mateusz, Oleba Magdalena                    DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         3/   6
  78         4 Wojciechowski Stanisław, Żarłok Kinga              POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           4/   6
  72         5 Szpakowicz Robert, Łotyszonek Julita               GRACJA - Zielona Góra     lubuski              5/   6
  71         6 Drożdżyński Tomasz, Zalewska Kaja                  FILEMON - Szamotuły       wielkopolski         6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     CC            S             R             PD            JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  71 366666666 6.0 456656636 6.0 566666626 6.0 566666616 6.0 666656646 6.0   30.0    6
  72 415354434 4.0 625564545 5.0 325454564 5.0 234452334 4.0 215564564 5.0   23.0    5
  75 623141211 2.0 212131222 2.0 431111213 1.0 322111253 1.0 521111113 1.0    7.0    1
  76 134225343 3.0 334425453 4.0 244235431 3.0 413235522 3.0 443235322 3.0   16.0    3
  77 251512122 1.0 161212161 1.0 152323152 2.0 141324161 2.0 132323251 2.0    8.0    2
  78 542433555 5.0 543343314 3.0 613542345 4.0 655543445 5.0 354442435 4.0   21.0    4
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
B       Bechyne                   Jolanta         I         Zielona Góra         Polska
C       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
D       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
E       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
F       Piecewicz                 Natalia         I         Szczecin             Polska
G       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
H       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
I       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  93         1 Palak Tymoteusz, Szymczak Natalia                  ZAMEK - Lublin            lubelski             1/  16
  82         2 Grabowski Patryk, Koza Zuzanna                     DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         2/  16
  83         3 Gędłek Jakub, Więckowska Maja                      IMPERIA - Kraków          małopolski           3/  16
  95         4 Rybak Maciej, Matysiak Zofia                       DUET - Warszawa           mazowiecki           4/  16
  84         5 Mecha Kamil, Tuchewicz Julia                       DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         5/  16
  96         6 Sarafin Oliwer, Przybylińska Estera                DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         6/  16
  87         7 Protasiewicz Piotr, Mąkowska Oliwia                GRACJA - Zielona Góra     lubuski              7/  16
  94         8 Papierok Krzysztof, Rachtan Marta                  TEAM - Ornontowice        śląski               8/  16
  88         9 Sokołowski Dawid, Skóra Martyna                    DANCE PROJECT- Wrocław    dolnośląski          9/  16
  85     10-11 Ostrychniuk Taras, Pawlikowska Amelia              IMPERIA - Kraków          małopolski       10-11/  16
  92     10-11 Dobersztyn Juliusz, Malinowska Natalia             DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom     10-11/  16
  91        12 Bryła Tadeusz, Plotka Marcelina                    LATINA - Wolsztyn         wielkopolski        12/  16
  89        13 Szewczykowski Filip, Klupa Natalia                 DANCE PROJECT- Wrocław    dolnośląski         13/  16
  81        14 Gierwatowski Kacper, Woronowska Jolanta            All About - Szczecin      zachodniopom        14/  16
  90        15 Zinkiewicz Maciej, Malmon Wiktoria                 CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki          15/  16
  86        16 Prażak Maksymilian, Piechocka Lidia                MARGO - Leszno            wielkopolski        16/  16
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  81 X  XX      3 XXXXX XX   7 XXXXXX X   7   XXXXX    5 XX  XX     4    26          
  82 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    43       2-3
  83  XXXXXXXX  8 X XXXXXXX  8 X XXXXXX   7 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9    40         6
  84 XXXXX XXX  8 XXXXX XXX  8 XXXXX XXX  8 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9    41       4-5
  85 XX X X XX  6  XXX X XX  6  XX  X XX  5 XXXXXX XX  8  XXX XXX   6    31     10-11
  86  XX   X    3       X    1  X    XX   3        X   1    X   X   2    10          
  87 XXX XXXXX  8 XXX XX XX  7 XXX XXXXX  8 XXX XXXXX  8 XXX XXXXX  8    39       7-8
  88   XXXXX X  6  X XXXXXX  7  XXXXXXXX  8  XXX XXXX  7    XXXXXX  6    34         9
  89 X X XXXXX  7 X X  XX    4 X   XXXXX  6 X  X X  X  4 XX XXXX    6    27          
  90  XXXXX     5 XX  X      3 XXXX X X   6  X  XX X   4  XXX    X  4    22          
  91 X    XXXX  5 X XXXXX X  7 X  X  X X  4 XXX   XXX  6 X XX XX X  6    28        12
  92 XX XX  X   5  XXXXX XX  7  XXXX   X  5 XXXXXXX    7 XXX X XXX  7    31     10-11
  93 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45         1
  94 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XX XX XXX  7 XXXXX XXX  8    41       4-5
  95 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8 XXXXXXX X  8 XXXXXXX X  8 X X XX XX  6    39       7-8
  96 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 X XXXXX X  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    43       2-3
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  82 XX  X XXX  6 XX  X XXX  6 XX  X X X  5  XXXX X X  6  XX X XXX  6    29         5
  83 X  XXX XX  6 XXXXXXXX   8    XXXXXX  6 X XXXX XX  7 X  XXXX X  6    33         3
  84  XX X XXX  6 XX X XXX   6   XXXXXXX  7 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9    36         2
  85  X         1  X   X     2 XX XX  X   5        X   1            0     9          
  87 X X  X  X  4 X X X  XX  5 XXX  X  X  5 X    XX X  4 X X XXXXX  7    25          
  88      XX    2      XX    2  XX  XX    4      XX    2  X   X     2    12          
  91      XX    2    X       1       X    1     X      1            0     5          
  92 XXXX       4            0        X   1 X  X       2    X   X   2     9          
  93 XXXXXXXXX  9   XXXXXXX  7 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8  XXXXXX    6    39         1
  94  X XX  X   4 XXX X  XX  6 X   X      2  XX    X   3 X      X   2    17          
  95   XX X     3 XXXX XX X  7 XXXX X     5 XXX XX XX  7 XXXX XXXX  8    30         4
  96 X XXX XXX  7   XXX   X  4   XX   XX  4 XX XX X    5 XXXXX   X  6    26         6
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  82 312635236 2.0 635633123 3.0 313624134 2.0 134623256 2.0 244624125 3.0   12.0    2
  83 666213444 3.5 546514665 6.0 646213456 4.0 566314342 4.0 166213432 2.0   19.5    3
  84 234554355 6.0 153425444 4.0 252545342 3.0 412435633 3.0 533545354 5.0   21.0    5
  93 151321112 1.0 261141212 1.0 161131211 1.0 251141124 1.0 351131213 1.0    5.0    1
  95 443462661 3.5 312352351 2.0 524452663 5.0 643552561 6.0 622462561 4.0   20.5    4
  96 525146523 5.0 424266536 5.0 435366525 6.0 325266415 5.0 415356646 6.0   27.0    6
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
B       Bechyne                   Jolanta         I         Zielona Góra         Polska
C       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
D       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
E       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
F       Piecewicz                 Natalia         I         Szczecin             Polska
G       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
H       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
I       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  97         1 Boczar Kacper, Żaba Karolina                       SUKCES - Jaworzno         śląski               1/  13
  98         2 Musiałowicz Filip, Skulska Ilona                   IGLICA - Wrocław          dolnośląski          2/  13
  85         3 Ostrychniuk Taras, Pawlikowska Amelia              IMPERIA - Kraków          małopolski           3/  13
  88         4 Sokołowski Dawid, Skóra Martyna                    DANCE PROJECT- Wrocław    dolnośląski          4/  13
  83         5 Gędłek Jakub, Więckowska Maja                      IMPERIA - Kraków          małopolski           5/  13
  99         6 Tomaszewski Alan, Jędras Wiktoria                  WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA dolnośląski          6/  13
  90         7 Zinkiewicz Maciej, Malmon Wiktoria                 CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           7/  13
  89         8 Szewczykowski Filip, Klupa Natalia                 DANCE PROJECT- Wrocław    dolnośląski          8/  13
  87         9 Protasiewicz Piotr, Mąkowska Oliwia                GRACJA - Zielona Góra     lubuski              9/  13
  82        10 Grabowski Patryk, Koza Zuzanna                     DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom        10/  13
  84        11 Mecha Kamil, Tuchewicz Julia                       DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom        11/  13
  81     12-13 Gierwatowski Kacper, Woronowska Jolanta            All About - Szczecin      zachodniopom     12-13/  13
  86     12-13 Prażak Maksymilian, Piechocka Lidia                MARGO - Leszno            wielkopolski     12-13/  13
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  81 X X        2            0            0            0            0     2          
  82  X  X X    3  XX        2  X    X    2       X    1       X    1     9          
  83 X   XX X   4 X   XXXX   5 X     X    2 X XXXXXXX  8 X X  X XX  5    24         6
  84  X     XX  3   X        1            0        X   1  X      X  2     7          
  85  X   X X   3  X XXXXXX  7   XX X     3 XXXXXXXX   8   XXXXXX   6    27         4
  86            0       X    1   X        1            0            0     2          
  87    X    X  2    X    X  2 X XXXX  X  6   XX    X  3 X XX       3    16          
  88 X XXXXX X  7 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XX XXXX X  7  XXXXXXXX  8    39         3
  89 X XX XX X  6 X    X     2 X    XXX   4 X    X     2 X    XX    3    17          
  90   X    X   2 XX XX      4  X  X  XX  4  XX X  XX  5  X  X  X   3    18          
  97  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    43         1
  98 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8 XX XXXXXX  8 XX X XXXX  7 XXXXXXXXX  9    41         2
  99 XX XX X    5  XX X  XX  5 XXXXX  XX  7  XX X      3 XX XX   X  5    25         5
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     CC            S             R             PD            JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  83 463665435 5.0 562665415 5.0 462665615 5.0 262665424 4.5 262645425 4.0   23.5    5
  85 342423544 3.0 123323533 2.0 354353424 3.0 544333535 3.0 423353534 3.0   14.0    3
  88 556531353 4.0 646541364 4.0 645541343 4.0 636451363 4.5 654461363 5.0   21.5    4
  97 211142211 1.0 311132121 1.0 211222231 1.0 311122211 1.0 311212251 1.0    5.0    1
  98 135254122 2.0 235254242 3.0 123114152 2.0 153214142 2.0 145124112 2.0   11.0    2
  99 624316666 6.0 454416656 6.0 536436566 6.0 425546656 6.0 536536646 6.0   30.0    6
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
B       Bechyne                   Jolanta         I         Zielona Góra         Polska
C       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
D       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
E       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
F       Piecewicz                 Natalia         I         Szczecin             Polska
G       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
H       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
I       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 110         1 Negrebetskyi Vadym, Kopaczyńska Kornelia           GRACJA - Zielona Góra     lubuski              1/  12
 109         2 Mrozek Daniel, Matuszewska Oliwia                  WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA dolnośląski          2/  12
 103         3 Siemianowicz Eryk, Datczuk Aleksandra              KADRYL - Białystok        podlaski             3/  12
 111         4 Panachida Szymon, Zawadzka Marika                  DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         4/  12
 106         5 Foksiński Adrian, Kastelik Karolina                DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski          5/  12
 104         6 Bronowski Karol, Matlęga Karolina                  IMPERIA - Kraków          małopolski           6/  12
 105       7-8 Fedyk Krzysztof, Masłowska Klaudia                 ASTRA - Szczecin          zachodniopom       7-8/  12
 113       7-8 Sokołowski Jan, Kubiak Aleksandra                  ASTRA - Szczecin          zachodniopom       7-8/  12
 108         9 Karpinski Marcin, Polesińska Ewa                   DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              9/  12
 112        10 Rylewicz Jarosław, Kaczmarczyk Małgorzata          BAWINEK - Kraków          małopolski          10/  12
 102     11-12 Puszka Michał, Nasalska Izabela                    LIDER - Lublin            lubelski         11-12/  12
 107     11-12 Jabłoński Dariusz, Poniatowicz Karolina            KADRYL - Białystok        podlaski         11-12/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
 102            0            0        X   1        X   1            0     2          
 103 X  XXXXXX  7 XX XXXX X  7  XX   X X  4 XXX XX XX  7  XX XX  X  5    30         5
 104  XXXXX X   6 XXXX X  X  6  XXXXX X   6  X XXXXXX  7 XXXX X X   6    31         4
 105  XXX       3  XX        2 XX XX   X  5 XX    X    3 XX X  XXX  6    19          
 106 XXXXX   X  6 X  XX  XX  5 X  X XXXX  6    X    X  2 X  X    X  3    22         6
 107            0            0  X         1            0     X      1     2          
 108 X    X XX  4      X XX  3 X X  X  X  4   X  X     2   X  X X   3    16          
 109 X X XXXXX  7 X XXXXXXX  8 X XXXXXXX  8 X XXXXXXX  8 X XXXXX X  7    38         2
 110 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44         1
 111 XXXXX XXX  8 X XXXXXX   7 X X XX X   5 XXXXX  XX  7 XXXXXXXXX  9    36         3
 112      XX    2  X    X    2     X X    2  X    X    2  X    XX   3    11          
 113  X X  X    3  XX X XX   5  X X  X    3 X XXXXX    6     X X    2    19          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
 103 434654462 4.0 544643444 4.0 446653343 3.0 335644443 3.0 645654354 6.0   20.0    3
 104 626543656 6.0 655554536 5.0 535434535 5.0 646453665 6.0 436343545 3.0   25.0    6
 106 355465543 5.0 326465663 6.0 224366662 4.0 524365552 5.0 324466662 4.0   24.0    5
 109 163121234 2.0 163122252 2.0 162121154 2.0 262121134 2.0 163121133 2.0   10.0    2
 110 211312111 1.0 211211111 1.0 311212211 1.0 111212211 1.0 211212211 1.0    5.0    1
 111 542236325 3.0 432336325 3.0 653545426 6.0 453536326 4.0 552535426 5.0   21.0    4
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
B       Bechyne                   Jolanta         I         Zielona Góra         Polska
C       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
D       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
E       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
F       Piecewicz                 Natalia         I         Szczecin             Polska
G       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
H       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
I       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 116         1 Jaszewski Tomasz, Kotarba Alicja                   GRACJA - Zielona Góra     lubuski              1/  10
 119         2 Klekowski Seweryn, Kwietniowska Oliwia             CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               2/  10
 106         3 Foksiński Adrian, Kastelik Karolina                DANCE TEAM - Wrocław                           3/  10
 117         4 Kaczmarek Igor, Gromadzka Sara                     ROYAL DANCE - Szczecin    zachodniopom         4/  10
 121         5 Zawadzki Robert, Shkliaruk Alina                   CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               5/  10
 114         6 Błaszczyk Łukasz, Sieraszewska Ewelina             GRACJA - Zielona Góra     lubuski              6/  10
 118         7 Kahl Miron, Adamczyk Kasandra                      MARGO - Leszno            wielkopolski         7/  10
 103         8 Siemianowicz Eryk, Datczuk Aleksandra              KADRYL - Białystok        podlaski             8/  10
 102         9 Puszka Michał, Nasalska Izabela                    LIDER - Lublin            lubelski             9/  10
 120        10 Maślak Jakub, Wojdowska Julia                      POEZJA - Kościan          wielkopolski        10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
 102      X     1            0 X     XXX  4            0            0     5          
 103            0 XX   XX    4  X    X    2 X    XX X  4  X   XX    3    13          
 106  XXX XXXX  7   XXXXXXX  7 XXXX XXXX  8  XXX XXXX  7  XXXXXXXX  8    37         5
 114 XXXXX X X  7 XXXX   XX  6  XXXX      4 X XXX  X   5 X XX       3    25         6
 116 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45         1
 117 XXXXXXXXX  9  XXXXXX X  7 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    42         3
 118 XX  X  X   4 X      X   2     XX X   3  XX X X    4 X   XX XX  5    18          
 119 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    43         2
 120            0     X      1            0            0            0     1          
 121 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8 XX XXX XX  7 XXXXX XXX  8    41         4
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     CC            S             R             PD            JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
 106 456433343 4.0 555333343 3.0 445453543 5.0 554343542 4.0 254233233 3.0   19.0    3
 114 635556666 6.0 636566636 6.0 656566656 6.0 436566656 6.0 436666656 6.0   30.0    6
 116 111111111 1.0 111111111 1.0 111111111 1.0 111111111 1.0 111111111 1.0    5.0    1
 117 543665525 5.0 343654224 4.0 323635324 3.0 243635325 3.0 523545424 4.0   19.0    4
 119 262222252 2.0 462222452 2.0 262222265 2.0 362222263 2.0 362322342 2.0   10.0    2
 121 324344434 3.0 224445565 5.0 534344432 4.0 625454434 5.0 645454565 5.0   22.0    5
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek